A B D E G H I L M O T U Z

Ainhoa (Lapurdi)

18/08/18 Guda Dantza + Samain Plaza

Arantza (Nafarroa)

18/08/18 Rukula Arantzako Aterpea
24/08/18 Makala Arantzako Aterpea

Areatza (Bizkaia)

28/08/18 Zea Mays Gudarien plaza

Arrankudiaga (Bizkaia)

20/08/18 Hesian + Ingo al Deu? Plaza

Azkaine (Lapurdi)

18/08/18 Txapelpunk + Itziarren Semeak Plaza

Bermeo (Bizkaia)

07/09/18 Itzaletan Sua feat Angelx Merkel Txosnagunea

Bilbo (Bizkaia)

18/08/18 Gatibu Abandoibarra
18/08/18 Negracalavera + Wicked Wizzard Bilborock aretoa
18/08/18 Unholy Covers + Radio Guerrilla Shake! aretoa
18/08/18 Aiaraldeko Soinu Sistema & Lagunak Txosnagunea - Komantxe
18/08/18 Distorsion + Elortegi Anayak Kafe Antzokia
18/08/18 Mazmorra Ambigu
19/08/18 Udal Banda Munizipala + Doctor Deseo Abandoibarra
19/08/18 Moikave + Dudu Ouchen Bilborock aretoa
19/08/18 The Cherry Boppers + The Allnighters Txosnagunea - Algara Konpartsa
19/08/18 Hijos de tu Iglesia + Zazkel Txosnagunea - Kaskagorri
19/08/18 La Frontera Nave 9 / Maritimo Bilbao
19/08/18 Toxicity + Rage To Antonio Machine Txosnagunea - Kulturgunea
19/08/18 Zarzaparrilla Kremlin aretoa
19/08/18 Moonshine Wagon + Tremenda Jauria Txosnagunea - Euskalgunea
19/08/18 Gatom + F.R.A.C. Txosnagunea - Karpagunea
19/08/18 Tocan2 La Polla Txosnagunea - Pa Ya...
19/08/18 Los Cojones + Rokavieja Txosnagunea - Aixeberri
20/08/18 Rozalen Abandoibarra
20/08/18 Maren + Debajo Del Paraguas Bilborock aretoa
20/08/18 Bon Scott Revival Show + MoonShakers Txosnagunea - Algara Konpartsa
20/08/18 Anita Parker & La Furia Txosnagunea - Kaskagorri
21/08/18 Hombres G Abandoibarra
21/08/18 Yo Gerard + Xatiro Bilborock aretoa
21/08/18 Atom Rhumba + TOC Txosnagunea - Algara Konpartsa
21/08/18 Baston De la Vieja + Skabidean Txosnagunea - Kaskagorri
21/08/18 Pomeray + The Pushermen Txosnagunea - Piztiak
22/08/18 BOS + Ute Lemper Abandoibarra
22/08/18 Skakeitan + Vendetta Europa Parkea
22/08/18 Free The Wheel + Nevadah Bilborock aretoa
22/08/18 Vulk + Kaskezur Txosnagunea - Algara Konpartsa
23/08/18 Josu Bergara eta Akorde txikiak Txosnagunea - Euskalgunea
23/08/18 La Pegatina Abandoibarra
23/08/18 Mushkum + Aizkorak Zorroztu & The Mia Wallace Band Bilborock aretoa
23/08/18 Willis Drummond + Inoren Ero Ni Txosnagunea - Algara Konpartsa
23/08/18 Ane Zugaza + M&M + Guda Dantza Txosnagunea - Triangune
24/08/18 Auseron + Sexy Sadie Abandoibarra
24/08/18 Valkyria + Hex Bilborock aretoa
25/08/18 David DeMaría Abandoibarra
25/08/18 Black Ocean Witness + Gudazaleak Bilborock aretoa
26/08/18 Akerbeltz Txosnagunea - Kaskagorri
15/09/18 Dama + Anestesia Kafe Antzokia

Burlata (Nafarroa)

18/08/18 Vendetta + El Sonido de la Metralla Txosnagunea
19/08/18 Sorkari + Gabenara Txosnagunea

Deba (Gipuzkoa)

18/08/18 Skakeitan + Skabidean + Laket Txosnagunea

Donostia (Gipuzkoa)

18/08/18 Belako + Serrulla Pirata Gunea
18/08/18 Jarabe de Palo Sagues

Ea (Bizkaia)

30/08/18 Inoreneroni Eskolondo arkupea

Elgoibar (Gipuzkoa)

22/08/18 Libe Sutegixa
28/08/18 Nogen + ... Plaza

Gernika-Lumo (Bizkaia)

18/08/18 Hibai Pasealekua

Gorliz (Bizkaia)

23/08/18 Moonshakers Xurrut
30/08/18 Half Chicken Project Xurrut
06/09/18 Los Paraliticos Del Ritmo Xurrut

Hondarribia (Gipuzkoa)

24/08/18 Acto Messie + Selektah Stepi + Mighty Diamonds + Chalart58 Feat. Matah Gernikako Arbola Plaza
25/08/18 Marmoka + Velozet + Capsula + Belako + Disco Bambinos Gernikako Arbola Plaza

Iruñea (Nafarroa)

17/10/18 Josu Bergara eta Akorde txikiak Karmengo Herriko taberna

Irun (Gipuzkoa)

18/08/18 Selektah Stepi + Nort Bass Mosku

Itsasu (Lapurdi)

18/08/18 Willis Drummond Plaza
19/08/18 Fosis Jaunak + Zezenaren taldea Plaza

Laudio (Araba)

22/08/18 Mara Txosnagunea
22/08/18 Disaster Now + Herio + Ii (Kris Mg) + Ossyris Zumalakarregi
23/08/18 Egurra ta Kitto + Skakeitan + Urrats Txosnagunea
24/08/18 Azalera + Cuchillo Manteca + Governors Txosnagunea

Lezama (Bizkaia)

07/09/18 Toc + Egurra ta kitto + Josetxu Piperrak and The Riber Rock Band + Urrats Plaza
08/09/18 En Tol Sarmiento + Rayden + Ozen Plaza

Markina-Xemein (Bizkaia)

15/09/18 Josu Bergara eta Akorde txikiak Uhagon kulturgunea

Ortzaitze (Nafarroa behera)

24/08/18 En Tol Sarmiento + Trikizio Plaza

Tafalla (Nafarroa)

18/08/18 Ahuntzape + la Ultima Calada + Skandol + El Quinto Contenedor + DJs Txosnagunea

Turtzioz (Bizkaia)

18/08/18 Triscando en la Hierba + K.O. Etiliko + Batikano Rojo Plaza

Ugao (Bizkaia)

30/09/18 Josu Bergara eta Akorde txikiak Jane Jauregia

Zumaia (Gipuzkoa)

18/08/18 Libe + Karter + Kabbalah + Delorean + Vulk Amaiako plazab

Zumarraga-Urretxu (Gipuzkoa)

29/09/18 Stupiditos + Fits + Rukula + Nuevo Catecismo Catolico + Atom Rhumba Areizaga-Kalebarren enparantza