A B E G H I L O S T Z

Arrasate (Gipuzkoa)

20/02/20 Xabi Bandini Gaztetxea
27/02/20 Revolta Permanent Gaztetxea

Atarrabia (Nafarroa)

21/02/20 Freedom Call + Taken Totem aretoa
22/02/20 Skabidean + Pirat's Sound Sistema + Baizera Totem aretoa

Azpeitia (Gipuzkoa)

14/03/20 Zea Mays Sanagustin Kulturgunea

Baiona (Lapurdi)

07/03/20 Sara Zozaya Epaiska ostatua
04/04/20 Zortzi Epaiska ostatua
02/05/20 Birkit Epaiska ostatua
06/06/20 Ibon RG Epaiska ostatua
04/07/20 Saioa taldea Epaiska ostatua

Barakaldo (Bizkaia)

21/02/20 Mikey Boy El Tubo
22/02/20 Capitan Entresijos El Tubo aretoa

Bergara (Gipuzkoa)

21/02/20 Sharon Stoner + Mocker's Kartzela Zaharra - Gaztetxea

Berriz (Bizkaia)

27/02/20 Kelly Finnigan & The Atonemets Berrizko Kultur Etxea
06/03/20 Bego Ortiz Berrizko Kultur Etxea
09/05/20 Alice Wonder Berrizko Kultur Etxea
16/05/20 Maren Berrizko Kultur Etxea
23/05/20 Pauline eta Juliette Andikoako santutegian

Biarritz (Lapurdi)

01/03/20 Napalm Death + EyeHateGod + Misery Index + Rotten Sound Atabal aretoa
14/03/20 Frustration + Kap Bambino + Videodrome Atabal aretoa
16/03/20 Russian Circles + Torche Atabal aretoa
20/03/20 ACID ARAB + MAÏRÜ (Panda Valium - Polygorn) + MOÏ MOÏ (Dj Set) Atabal aretoa
26/03/20 Shannon Wright [pianoan bakarka] + Lucie Antunes Atabal aretoa
29/03/20 IIVII + Testura Pioche

Bilbo (Bizkaia)

19/02/20 Asmâa Hamzaoui & Bnata Timbouktou Kafe Antzokia
20/02/20 Garilak 26 Kafe Antzokia
20/02/20 First Girl Of The Moon + Verde Prato Kafe Antzokia
21/02/20 Rayden Kafe Antzokia
22/02/20 Peralta Crazy Horse
22/02/20 Arenia + Eveth + Fear Crowd Azkena aretoa
22/02/20 SDJ Crew + gonbidatuak Santana 27 aretoa
22/02/20 The Immaculate Fools Kafe Antzokia
23/02/20 The Thunderbeats Crazy Horse
28/02/20 Iker Martinez eta Zaldi Herrenak Bira gunea
11/03/20 Irina Gonzalez Bira kulturgunea
13/03/20 Jade Bira kulturgunea
27/03/20 Yeray Bira kulturgunea
28/03/20 Gatibu Miribilla

Elorrio (Bizkaia)

06/03/20 Sacco + Kaskezur AteneON
03/04/20 Inoren Ero Ni AteneON
17/04/20 Stronger Together AteneON

Gasteiz (Araba)

18/02/20 The Dealers Parral taberna
18/02/20 Bywater Call Urban Rock Concept aretoa
21/02/20 Rude Pride + Rotten XIII + Alerta Gorria Jimmy Jazz aretoa
21/02/20 Los Turbios + Motto + Dead Sequoia Urban Rock Concept aretoa
22/02/20 Powersolo + Los Chicos + Lie Detectors Helldorado aretoa
22/02/20 León Benavente Jimmy Jazz aretoa
SARRERAK AGORTUAK! SOLD OUT!
22/02/20 Unholy Covers Urban Rock Concept aretoa
23/02/20 Visions of Atlantis + Chaos Magic + Morlas Memoria Urban Rock Concept aretoa
25/02/20 Dune Messiah Parral taberna
14/03/20 Sexty Sexers + Red Iron Squad Gaztetxea

Gernika-Lumo (Bizkaia)

04/04/20 Sexty Sexers + The Riff Truckers Iparragirre elkartea

Getaria (Gipuzkoa)

22/02/20 Rata Negra + Marmol + Managaitz Gaztetxea

Hondarribia (Gipuzkoa)

28/02/20 Supersuckers + Rodeo Psilocybenea Aretoa
21/03/20 Lie Detectors + El Gobierno Psilocybenea Aretoa
28/03/20 Qverno + Ezpalak Psilocybenea Aretoa
18/04/20 Jerry Leger + Marmoka Psilocybenea Aretoa
24/04/20 Sexty Sexers + Horzdun Psilocybenea aretoa

Iruñea (Nafarroa)

20/02/20 Monster Magnet + La Sonrisa Metálica Zentral aretoa
21/02/20 Ajariguan Infernu taberna
21/02/20 León Benavente Zentral aretoa
SARRERAK AGORTUAK! SOLD OUT!
22/02/20 Barón Rojo Zentral aretoa
28/02/20 Saia Goait Infernu taberna

Lasarte-Oria (Gipuzkoa)

28/02/20 Big Bob Railroad JALGI kafe antzokia

Orio (Gipuzkoa)

21/02/20 Maider Zabalegi Kultur Etxea

Sopela (Bizkaia)

21/02/20 La Banda Kalavera Plaza Beltza Kulturgunea aretoa

Suhuskune (Nafarroa behera)

03/04/20 BURU BELTZ FEST: Saia Goait + Torheit + B.K.B.O + Conflict Noise Plazako gelan
04/04/20 BURU BELTZ FEST: Iron Klaw + Fistule + Inertzia + Infero Lasta + La Fin De La S… Plazako gelan

Tolosa (Gipuzkoa)

06/03/20 Datura + Big Bob Railroad Bonberenea

Zarautz (Gipuzkoa)

04/04/20 Accidente + Trance + Auxilio + Raiser + Criatura + Troika + Cult of Misery + Bom… Gaztetxea

Zornotza (Bizkaia)

13/03/20 Bad Sound + Erruki erromeria Zelaieta parkea
14/03/20 Des-Kontrol + Alerta Gorria Zelaieta parkea