The Rodeo Idiot Engine Europan biran

03 Abu '14 0
rodeo.jpg

The Rodeo Idiot Engine talde lapurtarra kontzertu bira burutzen ari da egunotan Europako zenbait herrialdetan. Nantes (FR) hirian abiatu zuten bira uztailaren 28an, eta abuztuaren 9ra bitartean izanen dira errepidean. Bidean U.K., Frantzia, Belgika, Alemania eta Txekiar errepublika zeharkatuko dituzte. Guztira, 13 kontzertu, 13 egunetan.

Emanaldi hauetan 'Consequences' diskoa aurkeztuko dute, 2013an grabatu zen taldearen estudioko azken emaitza.

Bira
Mon 28 July - Le Ferrailleur, Nantes (France) w/ As We Draw & My Answer
Tue 29 July - Portsmouth (UK) w/ Oblivionized
Wed 30 July - Preston (UK) w/ Oblivionized
Thu 31 July - The Fenton, Leeds (UK) w/ Oblivionized
Fri 01 August - The Unicorn Camden Live, London (UK) w/ Oblivionized
Sat 02 August - Stuck On A Name Recording Studio, Nottingham (UK) w/ Oblivionized
Sun 03 August - Sticky Mike’s Frog Bar, Brighton (UK) w/ Oblivionized
Mon 04 August - Le Bocal, Caen (France) w/ Tromblon, Cyclamen
Tue 05 August - DNA, Bruxelles (Belgium) w/ Svalbard & Employed To Serve
Wed 06 August - AJZ Chemnitz Kolonnade, Chemnitz (Germany) w/ Svalbard & Employed To Serve
Thu 07 August - Cross Club, Prague (Czech Rep) w/ Mycop, Madame Bovary
Fri 08 August - Le Caveau du Grand Savoy, Nancy (France) w/ Contwig
Sat 09 August - Grill The Hill Festival, Lausanne (Switzerland)

Taldea sarean
http://therodeoidiotengine.com/

Facebook sarean
https://www.facebook.com/Therodeoidiotengine/timeline

Bira afitxa
https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/s960x960/57532_10154331102655691_4783728625289702328_o.jpg

Komentarioak

Ez dago komentariorik