Gasteizko jaietako musika egitarauak!

02 Abu '16 0
http://musikazuzenean.com/public/uploads/gasteizkogoiburu.jpg

Hemen dira Gasteizko jaiak, eta urtero bezala, zuzeneko musikak garrantzi handia izanen du abuztuaren 4tik 9ra bitartean!

Hiriko gune ezberdinetan ezarriko dira agertokiak, eta gauero, gozatu ahalko da zuzeneko emanaldiez!

Hona hemen gune ezberdinetan izanen diren kontzertu nagusien zerrenda!

Aukeratu bat (edo bi, edo hiru...) eta gozatu zuzeneko musikaz!

Igo bolumena Zeledon!

GASTEIZKO JAIAK - MUSIKA EGITAURA

TXOSNAGUNEAgoiburu_txosnak.jpghttp://musikazuzenean.com/public/uploads/barra_200_beltza.jpg

ABUZTUAK 4
22:30 The Capaces
24:00 La Gran Pegatina
02:30 Itaca Band

ABUZTUAK 5
22:30 Tajón Prieto y los Kuajalotes
01:00 Akerbeltz
04:00 DJ Elepunto

ABUZTUAK 6
24:00 Eskean Kristo
02:00 En Tol Sarmiento

ABUZTUAK 7
22:30 Niña Coyote eta Chico Tornado
24:00 Lagrimas De Sangre
02:00 Green Valley
03:30 DJ Loro & Selektah Stepi

ABUZTUAK 8
22:30 Montauk
24:00 Capsula
02:00 Willis Drummond
03:30 DJ Rockakolo

ABUZTUAK 9
24:00 Zoo
01:40 Las Tea Party

GAZTE KARPA      gazte_karpa_goikoa.jpg
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barra_200_beltza.jpg

ABUZTUAK 4
03:30 Muchachos Afrobeat Band

ABUZTUAK 5
21:30 Roto + Estricalla
03:00 Naken Selektor

ABUZTUAK 6
21:30 Hitzez Huts + Sarkor
03:00 Punkaraokea

ABUZTUAK 7
21:30 La Omega + 2zio
03:00 DJ Tortola

ABUZTUAK 8
21:30 Azken Aukera + Nekez
03:00 Silas

ABUZTUAK 9
18:00 MUSIK GERRILLA MARATOIA
- Zela
- Orbanak
- Defezit
- Koketean Kosk
- The Gratix
03:40 Zunba


GASTEIZKO GAZTETXEAhttp://musikazuzenean.com/public/uploads/gaztetxe_goiburu_gasteiz.jpg
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barra_200_beltza.jpg

ABUZTUAK 4
18:00 DJ Raybon
22:00 Map-H
00:00 Bastarda Butti
04:00 Satanic Sound System

ABUZTUAK 5
00:00 Hexen
01:00 Serpiente
02:00 Brutus Daughters

ABUZTUAK 6
21:00 Titeres desde Abajo
(antzerkia)
00:00 Malic Reggae Band
01:00 Gold Kiss Experience

ABUZTUAK 7
21:00 Titeres desde Abajo (Txikientzako antzerkia)
24:00 Azken Hatsa
01:00 Dr. Infierno

ABUZTUAK 8
00:00 Calle de los morenos
01:00 F.R.A.C.


TXOSNAGUNEAhttp://musikazuzenean.com/public/geutxosna_goiburu.jpg
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barra_200_beltza.jpg

ABUZTUAK 3
- Eratu
- Astalapo

ABUZTUAK 5
Izaki Gardenak

ABUZTUAK 6
Gontzal Mendibil

ABUZTUAK 7
Sorkun

ABUZTUAK 8
Skakeitan

FORU PLAZA
19837__.jpghttp://musikazuzenean.com/public/uploads/barra_200_beltza.jpg

ABUZTUAK 4
Izal

ABUZTUAK 5
Dvicio

ABUZTUAK 6 
Esne Beltza

ABUZTUAK 7
Reincidentes

ABUZTUAK  8
Celtas Cortos

HOR DAGO!
http://musikazuzenean.com/public/uploads/hor_dago_goibu_festak.jpghttp://musikazuzenean.com/public/uploads/barra_200_beltza.jpg

ABUZTUAK 5 
19:00 RADIOFOBIA
20:30 RADIOCRIMEN

ABUZTUAK 6
DEF CON DOS
DEMONIO DE NIÑO
(ordua konfirmatzeke)

ABUZTUAK 7
19:00 ANTTON ARANBURU
20:30 KOMETA

ABUZTUAK  8
19:00 STARSOLO
20:30 XUORUM



Komentarioak

Ez dago komentariorik