Bilboko Aste Nagusia 2016 - Kontzertuak-

17 Abu '16 0
Urte honetan Bilboko Aste Nagusian izanen diren kontzertuen zerrenda duzue honakoa.

Abuztuaren 20tik 27era aukera ugari izanen da Bilbon zuzeneko emanaldiak ikusteko. Saiatu gara ahal izan ditugu kontzertu eremu guziak batzen orri honetan, naiz eta jakin, oso zaila dela denetara iristea.

Hauek dira, konpartsa eta areto ezberdinek antolaturiko kontzertuak. Azken orduko aldaketak ikusteko, jo gure agenda nagusira edo eragile bakoitzaren facebook eta webgune ezberdinetara.

Bizi jaiak, eta gozatu zuzeneko musikarekin!!!

Igo Bolumena eta Aupa Marijaia!

TXOSNAGUNEA - EUSKALGUNEA

http://musikazuzenean.com/public/images/13934985_299352353753229_667910722973185916_n.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 21 IGANDEA

23:00 Kaos Urbano

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA
23:00 Siroka + MC Onak

ABUZTUAK 23 ASTEARTEA
23:00 Los Demenciales Chicos Acelerados + Tokan2 La Polla

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA
18.30 Skasti
23:00 Garilak 26 eta lagunak

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA
18:30 Trikizio

ABUZTUAK 26 OSTIRALA
23:00 Diferma Betileit

ABUZTUAK 27 LARUBANTA
13:30 Natural Brothers


Euskalgunea
https://www.facebook.com/BilbokoEuskalgunea/
 

SATELITE T ARETOA

no img

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 20 LARUNBATA - 21:00
MALEVAJE   
Sarrera: Aurrez 12 euro. Bertan 15 euro

ABUZTUAK 21 IGANDEA 13:00 - "RABBA RABBA HEY"
SEÑOR NO
Sarrera: Aurrez 6 euro. Bertan 8 euro

ABUZTUAK 21 IGANDEA - 21:00
MANOLO U.V.I. + TONI METRALLA Y LOS ANTIBALAS  
Precio: 10€  21.00 h  
Sarrera: Aurrez 10 euro

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA - 21:00
HENDRIK RÖVER & LOS MITICOS GTs + PAJARO
Sarrera: Aurrez 10 euro. Bertan 13 euro

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA - 21:00
DEAD BRONCO
Sarrera: Aurrez 10 euro. Bertan 13 euro

ABUZTUAK 26 OSTIRALA - 21:00
AIRLESS
Sarrera: Aurrez 8 euro. Bertan 10 euro

ABUZTUAK 27 LARUNBATA - 21:00
LOS CHICOS + DISCIPULOS DE DIONISOS
Sarrera: Aurrez 10 euro. Bertan 13 euro

ABUZTUAK 28 IGANDEA 13:00 "RABBA RABBA HEY"
THE NORTHAGIRRES
Doako emanaldia


Satelite T aretoa
http://www.facebook.com/SateliteT

7 KATU GAZTETXEA

13920904_508573832675456_8531968389235415801_n.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 20 LARUNBATA - 21:00
Senbrando Kaos +Sakatu

ABUZTUAK 26 OSTIRALA - 21:00
Nalga + Cecilya Payne


7 Katu gaztetxea
https://www.facebook.com/zazpikatu.gaztetxea/

 

TXOSNAGUNEA - KASKAGORRI

http://musikazuzenean.com/public/images/kaskagorri_2016.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 21 IGANDEA
23:00
Patxadaz
Marianitoz Blai
Dos Tenores Def (Def Con Dos)

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA
21:00
Sorkun

ABUZTUAK 23 ASTEARTEA
23:00
D-Rais
En Tol Sarmiento
Mr. Pongo Band (Itaca Band  taldea ordezkatuz)

ABUZTUAK 27 LARUNBATA
00:00
DJ MAP-H

ABUZTUAK 28 IGANDEA
18:00
Akerbeltz


Kaskagorri konpartsa
https://www.facebook.com/kskgorri.bilbokogaztekonpartsa/home

TXOSNGUNEA - ATZEKALDE

cpfl1k2waaisdq3.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 20 LARUNBATA
00:00 (Kaixo) The Middle Fingers

ABUZTUAK 21 IGANDEA

20:00 (Pa...Ya!) Havana 537
23:00 (Kaskagorri)
Patxadaz + Marianitoz Blai + Dos Tenores Def

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA
21:00 (Kaskagorri) Sorkun
23:00 (Kaixo) Mad Muasel + Hijos de tu Iglesia

ABUZTUAK 23 ASTEARTEA
23:00 (Kaskagorri) ETS + D-Rais + Mr. Pongo Band (Itaca Band  taldea ordezkatuz)
02:30 (Pa...ya) DJ Bull

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA
20:30 (Kaixo) Haxotz
23:30 (Kaixo) Urrats
03:30 (Pa...Ya) DJ Otxarku

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA
00:00 (Pa...ya) DJ Elepunto

ABUZTUAK 26 OSTIRALA
17:30 (Pa...ya) Xaibor
23;30 (Pa...ya) Pa...Ya DJ Party

ABUZTUAK 27 LARUNBATA
00:00 (Kaskagorri) DJ Map H

ABUZTUAK 28 IGANDEA
18:00 (Kaskagorri) Akerbeltz
 

TXOSNAGUNEA - TINTIGORRI

kartzarot-1028990151471342260.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 21 IGANDEA
18:00 Long John
18:45 Indomables
23:30 Kartzarot

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA
20:30 Undercover Trio
23:00 Dr. Maha's Miracle Tonic


Tintigorri Konparsa
https://www.facebook.com/Tintigorri-Konparsa-198186535264/

AMBIGU TABERNA

ambigu_2016.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 20 LARUNBATA - 00:30
Vulk

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA - 00:30
Los Jalapaños

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA - 00:30
Purple Vellocet

ABUZTUAK 26 OSTIRALA - 00:30
The Hustlers


Ambigu
https://www.facebook.com/Ambig%C3%BA-oficial--147929078634142/?fref=ts

 

BERTAKO POP ROCK ERAKUSKETA

bertako_2016.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 20 LARUNBATA
Elortegi Anayak + Deiedra

ABUZTUAK 21 IGANDEA
La Basu + Dekot

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA
Gerente + Franco

ABUZTUAK 23 ASTEARTEA
Último Enemigo + Molikote

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA
Grand Matter + Lomoken Hoboken

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA
Penadas por la Ley + Chivo

ABUZTUAK 26 OSTIRALA
Evil Seeds + In Thousand Lakes

ABUZTUAK 27 LARUNBATA
Niketz + The Flying Scarecrow


Info zabalagoa
https://www.facebook.com/metalpoprockastenagusia/

TXOSNGUNEA - AIXEBERRI

13873083_10154464422019802_3308330244431499713_n.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA
23:30 Oxabi

ABUZTUAK 23 ASTEARTEA
23:30 El Pirata de Rock FM

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA
20:30 Bilbobillies

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA
20:00 Mud Candies
23:30 Rock&Classics Project

ABUZTUAK 26 OSTIRALA
19:00 Xabi Aburruzaga
23:30 La Basu


Aixeberri konpartsa
https://www.facebook.com/AixeBerri/

 

TXOSNGUNEA - KOMANTXE

http://musikazuzenean.com/public/images/komantxe_bilbo_2016.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 21 IGANDEA
17:00 Mequonio + Artaza Combat + Zarzaparrilla
23.30 Txaskea + Patrol Destroyers + Dj Wal

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA
Shintoma + Aneguria & Lapikoklika + Bang Vega + La Bandha del Patio + Xatiro

ABUZTUAK 23 ASTEARTEA
23:30 Adriana Blu & The Sugars + The Bardulians + On&On

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA
23:30 Iseo & Dodosound + Potato + Akerjenbe Soundsistema

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA
23:30 Naizroxa + Los Cosmeticos



Komantxe konpartsa
https://www.facebook.com/komantxekonpartsa

KAFE ANTZOKIA

no img

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 20 LARUNBATA - 23:00
Highlights & Friends + The Riff Truckers

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA - 23:00
Yellow Big Machine + Dekot

ABUZTUAK 26 OSTIRALA - 23:00
Burning + The Reverendos

ABUZTUAK 27 LARUNBATA - 23:00
Crazy Cavan & The Rhythm Rockers + Charlie Hightone & The Rock It's



Kafe Antzokia

http://www.kafeantzokia.eus

 

EGITARAU OFIZIALA

aste_nagusia_kartel_orokorra_2016.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 20 LARUNBATA - 23:30
Ken Zazpi

ABUZTUAK 21 IGANDEA  - 23:30
Urko & Banda Munizipala

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA - 23:30
Carlos Baute

ABUZTUAK 23 ASTEARTEA - 23:30
Ainhoa Arteta + BOS

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA - 23:30
IZAL

ABUZTUAK  25 OSTEGUNA - 23:30
Edurne 23:30

ABUZTUAK 26 STIRALA - 23:30
Enrique Bunbury

ABUZTUAK 27 LARUNBATA - 23:30
Mägo de Oz


TXOSNAGUNEA - KULTURGUNE

cpfou2ywgaak3lr.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 21 IGANDEA
15:00 Habana 537
23:15 Su ta ke + Zirkinik Bez

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA
23:30 Huts + Distorsion

ABUZTUAK 23 ASTEARTEA
23:30 Revolta Permanent + Zoo

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA
20:00 Tajon Prieto y los Kuajolotes
23:30 Insershow + La Leñera

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA
23:00 DJ Bull

ABUZTUAK 26 OSTIRALA
20:00 Txalainak

ABUZTUAK 28 IGANDEA
23:30 Los Demenciales Chicos Acelerados


Altxaporrue
https://www.facebook.com/altxaporrue.konpartsa/

Txinbotarrak
https://www.facebook.com/txinbotarrak/

 

STAGE LIVE ARETOA

stage_live.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 21 IGANDEA
Iron Lion + DJ reggae

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA
Leun + Jacco Gardner

ABUZTUAK 23 ASTEARTEA
Rat-Zinger + Obesesión Fatal

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA
Fetitxe + Cobra + The Wizards

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA
Runaway

ABUZTUAK 26 OSTIRALA
Smoke Idols + Grises,

ABUZTUAK 27 LARUNBATA
The Hot Tubes

Stage Live Aretoa
http://www.grupo-backandstage.com/2015/02/blog-post_17.html

KREMLIN ARETOA

13662275_1644756045839742_122467407068080136_o.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 20 LARUNBATA
Viva Bazooka + Spencer Salmon

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA
Lobos Humanos + Los Hijos Bastardos del Papa de Roma

ABUZTUAK 26 OSTIRALA
Los Cosmeticos + The Dirty Coal Train

ABUZTUAK 27 LARUNBATA
Aizkorak Zorroztu + Zazkel


Kremlin aretoa

https://www.facebook.com/kremlinaretoa
 

TXOSNAGUNEA - TRIANGUNEA

cp-vsgswiaaye5e_large.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA

19:00 Elsa Bhör
21:00 Perlak
23:30 Tremenda Jauria

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA

19:30 Leun
21:00 The Sheriff Band


Mekauen konpartsa
https://www.facebook.com/Mekauen-Konpartsa-265558510168903/


ALGARA KONPARTSA

13723866_1044776142238063_8441412375426864610_o.jpg

http://musikazuzenean.com/public/uploads/iksui.gif

ABUZTUAK 21 IGANDEA
- 23:30
Akatz + Bilbomatiks + North East Ska Jazz Orchestra

ABUZTUAK 22 ASTELEHENA - 23:30
Bon Scott Revival Show + Gansos Rosas

ABUZTUAK 23 ASTEARTEA - 23:30
Eskean Kristo + Sermonds + Itziarren Semeak

ABUZTUAK 24 ASTEAZKENA - 23:30
Niña Coyote eta Chico Tornado + The Soulbreaker Company + Joseba Irazoki eta Lagunak

ABUZTUAK 25 OSTEGUNA - 23:30
Fundación Tony Manero + Mamba Beat + Dj Makala

ABUZTUAK 26 OSTIRALA - 23:30
Dj Bull

ABUZTUAK 27 LARUNBATA - 23:30
Dj Bull


Algara konpartsa
https://www.facebook.com/algarakonpartsa/
logo_afitxa.jpg


 - MUSIKAZUZENEAN 2016 -

Komentarioak

Ez dago komentariorik