Aste Nagusia 2018 Bilbo

14 Abu '18 0
Bilboko Aste Nagusian izanen diren kontzertuen zerrenda duzue honakoa. Abuztuaren 18tik 26ra zuzeneko emanaldiak ikusteko aukera ugari izanen da Bilbon

Saiatu gara ahal izan ditugu kontzertu eremu guziak batzen orri honetan, naiz eta jakin, oso zaila dela denetara iristea. Hauek dira, konpartsa eta areto ezberdinek antolaturiko kontzertuak.

Azken orduko aldaketak ikusteko, jo gure agenda nagusira edo eragile bakoitzaren facebook eta webgune ezberdinetara. Bizi jaiak, eta gozatu zuzeneko musikarekin!!!

Aupa Marijaia! eta  Igo Bolumena!!!!!

* OHARRA: Zerrenda osatzeke dugu oraindik. Laster egitarau berriak gehituko ditugu!

http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

BILBOKO ASTE NAGUSIA - MUSIKA EGITARAUAKhttp://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

pop_luzea.jpg

BILBOROCK

Abuztuak 18 Larunbata
Negracalavera
Wicked Wizzard

Abuztuak 19 Igandea
Moikave
Dudu Ouchen

Abuztuak 20 Astelehena
Maren
Debajo Del Paraguas

Abuztuak 21 Asteartea
Yo Gerard
Xatiro

Abuztuak 22 Asteazkena
Free The Wheel
Nevadah

Abuztuak 23 Osteguna
Mushkum
Aizkorak Zorroztu & The Mia Wallace Band

Abuztuak 24 Ostirala
Valkyria
Hex

Abuztuak 25 Larunbata
Black Ocean Witness
Gudazaleak


Bertako Pop Rock Erakusketa
https://www.facebook.com/metalpoprockastenagusia/
                     satliteaste_nagusia.jpg

SATELITE  T

Abuztuak 18 Larunbata
Positiva

Abuztuak 19 Igandea
Luigi Stream - 13:00

Abuztuak 20 Astelehena
Proyecto Calle

Abuztuak 21 Asteartea
Bites

Abuztuak 22 Asteazkena
Malakate Nurphys Lawyers

Abuztuak 23 Osteguna
Lion Heart

Abuztuak 24 Ostirala
Purple Vellocet

Abuztuak 25 Larunbata
Insensathors

Abuztuak 26 Igandea
Extraño Veneno - 13:00


Satelite T
https://www.facebook.com/satelitet2018/
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

no img

NAVE 9

Abuztuak 19 Igandea –  13:00
La Frontera (Sarrera 15 / 19 euro)

Abuztuak 20 Astelehena –  21:00
Los Wavy Gravies + DJs (Sarrera 5)

Abuztuak 21 Asteartea – 21:00
Shöck + Soma 101 (Doako emanaldia)

Abuztuak 22 Asteazkena – 20:00
Ruby The Hatchet (Doako emanaldia)

Abuztuak 23 Osteguna – 21:00
 The Professionals + Negracalavera (Sarrera 14 / 17 euro)

Abuztuak 24 Ostirala – 20:00
 The Dustaphonics + DJs (Doako emanaldia)

Abuztuak 25 Larunbata – 20:00
 Toni Metralla Y Los Antibalas + Grupo Sorpresa (Doako emanaldia)

Abuztuak 26 Igandea –  13:00
The Neatbeats + DJs (Doako emanaldia)


Nave 9
Muelle Ramon de La Sota 1
Bilbao

Nave 9

https://www.facebook.com/NAVE-9-1970393696522492/
                    
01-nola-soinu-halan-zeinu-ke5d-u60292989898ych-624x800@el_correo.jpg

ABANDOIBARRA

Abuztuak 18 Larunbata
Gatibu

Abuztuak 19 Igandea
Udal Banda Munizipala + Doctor Deseo

Abuztuak 20 Astelehena
Rozalen

Abuztuak 21 Asteartea
Hombres G

Abuztuak 22 Asteazkena
BOS + Ute Lemper

Abuztuak 23 Osteguna
La Pegatina

Abuztuak 24 Ostirala
Auseron + Sexy Sadie

Abuztuak 25 Larunbata
David DeMaría


Info zabalagoa
http://bit.ly/2uH3HyZ
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

no img

TXOSNAGUNEA - KOMANTXE

Abuztuak 18 Larunbata
23:30 Aiaraldeko Soinu Sistema & Lagunak

Abuztuak 19 Igandea
23:30 DJ La Woman

Abuztuak 20 Astelehena
13:00 Joni Txintxes
23.30 Arrano Pertxa eta Lengu Iluna
00:30 Nizuri Tazuneri
01:30 TR Mistery & Kasper
02:30 Peon Kurtz

Abuztuak 21 Asteartea
23:30 Uger
01:00 Perlata
02:30 Joseba B. Lenoir

Abuztuak 22 Asteazkena
23:30 Kenna I & Glamity Sound
01:00 Suaia eta Ama Rebel
02.30 Lion Sitté
04:00 Parche Cumbiantxe DJ

Abuztuak 23 Osteguna
23:30 Frikun

Abuztuak 24 Ostirala
13:30 Aiama
23:30 San Son Dyeah!
01:00 Meneo
02:30 Reimy

Abuztuak 25 Larunbata
00:30 Dr. Bravo & The Funkyconsole


Komantxe konpartsa
https://www.facebook.com/komantxekonpartsa
                    
no img

SHAKE! ARETOA

Abuztuak 18 Larunbata
Unholy Covers + Radio Guerrilla

Abuztuak 19 Igandea
The Ribbons + Diablo Cuney

Abuztuak 20 Astelehena
Silver Surfing Machine + The Moths

Abuztuak 21 Asteartea
Sua + The Beatpunkers

Abuztuak 22 Asteazkena
Atila Txiguagua Beldurgarria + La Última Bala

Abuztuak 23 Osteguna
Ornamento y Delito + Los Paralíticos del Ritmo

Abuztuak 24 Ostirala
General Lee + Coppel (Sarrera; Aurrez 6 euro. Bertan 9 Euro)

Abuztuak 25 Larunbata
F.R.A.N.C.O. + The Owl Project

Shake!
Ibañez de Bilbao 2
Bilbao

Shake!
https://www.facebook.com/Shakebilbao/
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

no img

TXOSNAGUNEA - ALGARA

Abuztuak 18 Larunbata
DJ Elepunto

Abuztuak 19 Igandea
23:00 The Cherry Boppers + The Allnighters
02:00 Igu Allnighter & Txefo K-Billy

Abuztuak 20 Astelehena
23:30 Bon Scott Revival Show + MoonShakers
02:00 WLDV

Abuztuak 21 Asteartea
23.30 Atom Rhumba + TOC
02:00 Easyer – 02:00h

Abuztuak 22 Asteazkena
16:00 Anje Duhalde  
23:30 Vulk + Kaskezur
02:00 El_Txef_A

Abuztuak 23 Osteguna
23:30 Willis Drummond + Inoren Ero Ni
02:00 KRII Gaua: Eddie Mae + Frances Be + Les Alsborregach

Abuztuak 24 Ostirala
23:30 DJ Bull

Abuztuak 25 Larunbata

23:30 Global Funk DJ Kolektiboaren 10. urteurren festa:
DJ Makala + Jimmy Bidaurreta


Algara Konpartsa
http://www.algara.org/
                    

38469657_685738351760679_3376593848053530624_n.jpg

TXOSNAGUNEA - KULTURGUNE

Abuztuak 19 Igandea
23:30 Toxicity
00:30 Rage To Antonio Machine

Abuztuak 20 Astelehena
18:00 2 Nilos
23:00 Bad Sound

Abuztuak 21 Asteartea
23:00 Roba Estesa
00:30 La Otra

Abuztuak 22 Asteazkena
20:15 Los Demenciales Chicos Acelerados
23:00 Zirkinik Bez

Abuztuak 23 Osteguna
19:09 Twin Room
23:30 DJ Bull

Abuztuak 24 Ostirala
20:00 Havana 537

Abuztuak 26 Igandea
20:15 Zona Especial Norte


Altxaporrue
https://www.facebook.com/altxaporrue.konpartsa/

Txinbotarrak
https://www.facebook.com/txinbotarrak/
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

38778034_2063642387284437_7644331755771527168_n.jpg

KREMLIN ARETOA

Abuztuak 19 Igandea 08:00
Zarzaparrilla

Abuztuak 24 Ostirala - 23:00
The Guilty Brigade


Kremlin aretoa
Maiatzaren biko kalea 18
Bilbo

Kremlin aretoa
https://www.facebook.com/kremlinaretoa
                    

no img

TXOSNAGUNEA - KASKAGORRI

Abuztuak 19 Igandea 23:30
Hijos De Tu Iglesia + Zazkel

Abuztuak 20 Astelehena
- 21:00
Anita Parker & La Furia

Abuztuak 21 Asteartea - 23:30
Bastón De la Vieja + Skabidean

Abuztuak 26 Igandea - 18:00
Akerbeltz


Kaskagorri konpartsa
https://www.facebook.com/kskgorri.bilbokogaztekonpartsa/home
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

euskalgunea2018.jpg

TXOSNAGUNEA - EUSKALGUNEA

Abuztuak 19 Igandea
23:00 Moonshine Wagon + Tremenda Jauria

Abuztuak 20 astelehena
13:00 Arrakala
16:30 Txiki Disko
17:30 Zaratak 18
23:00 Huts + Mud Candies

Abuztuak 21 Asteartea
23:00 Bultz + Xavi Sarriá

Abuztuak 22 Asteazkena
23:00 Revolta Permanent + DJ Elepunto

Abuztuak 23 Osteguna
23:00 Garilak 26

Abuztuak 25 Larunbata
13:30 DJ Dronki


Bilboko Euskalgunea
https://www.facebook.com/BilbokoEuskalgunea/
                    

38273589_1687312794713134_8748487901051879424_n.jpg

TXOSNAGUNEA - KARPAGUNEA

Abuztuak 19 Igandea
20:00 Gatom
23:00 F.R.A.C. – Fundación Raperos Atípicos de Cádiz

Abuztuak 20 astelehena
20:00 Dcapricho
23:00 DJ A.K.

Abuztuak 21 Asteartea
23:00 Havana 537  
01:00 DJ Mambú

Abuztuak 22 Asteazkena

23:00 DJ Bull

Abuztuak 23 Osteguna  
20:00 Empty Barrels
23:00 Radio Revolución

Abuztuak 24 Ostirala
20:45 Gurutzes Manouches
23:00 Ezetaerre

Abuztuak 25 Larunbata
20:00 Orlis Pineda

Abuztuak 26 Igandea
18:00 Rojo Cancionero


Askapeña Konpartasa
https://www.facebook.com/AskapenaKonpartsa
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

39124080_225931964757252_1988346008647499776_n.jpg

TXOSNAGUNEA - PIZTIAK

Abuztuak 21 Asteartea
19:30 Pomeray
21:00 The Pushermen

Abuztuak 22 Asteazkena
19:30 Control de Plagas & Friends

Abuztuak 23 Osteguna 
20.30 Isildu Zaitez

Abuztuak 24 Ostirala
21:00 Micky & The Buzz


Piztiak konpartsa
https://www.facebook.com/piztiak.org/
                    
39245266_1830902043673533_3333866667284365312_n_copy2.jpg

TXOSNAGUNEA - PAYA

Abuztuak 19 igandea
20:30 Tocan2 La Polla

Abuztuak 20 Astelehena
17.30 Elektrotxaranga

Abuztuak 23 Osteguna
23:30 Ttun Ttun Brigade

Abuztuak 24 Ostirala
19:30 Oier Asla

Abuztuak 25 Larunbata
20:30 Txalainak



Paya Konpartsa
https://www.facebook.com/payakonpartsa/

http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

38529017_1722189637900203_5813466710216278016_n.jpg

TXOSNAGUNEA - TRIANGUNEA

Abuztuak 21 Asteartea
17:00 Txitxarrillo

Abuztuak 22 Asteazkena  
20:00 Franz Reichelt

Abuztuak 23 Osteguna
19:30 Ane Zugaza & M&M
21:00 Guda Dantza


Bizizaleak Konpartsa Ekologista
https://www.facebook.com/bizizaleak.konpartsaekologista/
                    

37378019_10156716714344802_1755787823220260864_n.jpg

TXOSNAGUNEA - AIXEBERRI

Abuztuak 19 Igandea
20:00 Los Cojones
23:45 Rokavieja

Abuztuak 20 Astelehena
23:45 El Capitán Elefante

Abuztuak 21 Asteartea
20:00 Mamagigis
23:45 Cherry & The Ladies

Abuztuak 22 Asteazkena
20:00 Kovertizo
23:45 The Kleejoss Band

Abuztuak 23 Osteguna
23:45 Oxabi

Abuztuak 24 Ostirala
23:45 DJ Festa 70s

AixeBerri
https://www.facebook.com/AixeBerri/
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

36036788_2111469722432923_4041184339973636096_n.jpg

KAFE ANTZOKIA

Abuztuak 18 Larunbata  
Distorsion + Elortegi Anayak (Sarrera 10 Euro)

Abuztuak 23 Osteguna
Rat-Zinger + Svetlanas (Sarrera: aurrez 8 - Bertan 10 Euro)

Abuztuak 24 Ostirala
XXL + Lukiek (Doako emanaldia)

Abuztuak 25 Larunbata
Vhaldemar + Coffeinne (Sarrera 10 Euro)


Kafe Antzokia
Done Bikendi
Bilbo

Kafe Antzokia

http://www.kafeantzokia.eus
                    

ambigu2018.jpg

AMBIGU TABERNA

Abuztuak 18 larunbata   
Mazmorra

Abuztuak 23 Osteguna
Oskar Benas Instro Combo

Abuztuak 24 Ostirala
Cecilia Payne

Abuztuak 25 Larunbata
Buenas Tardes, Comandante + Keems


Ambigu
Done Bikendi 5
Bilbo

Ambigu
https://www.facebook.com/Ambig%C3%BA-oficial--147929078634142
http://musikazuzenean.com/public/uploads/barrgorria.jpg

Komentarioak

Ez dago komentariorik